Modne zdobienia na paznokcie hybrydowe

Większość stylizacji na wyjątkowe okazje wymaga dopełnienia. Każda z nas stara się dopasować idealny dodatki – m.in. biżuterię, zegarek, ale też manicure. Podpowiadamy, jakie są aktualnie na topie zdobienia na paznokcie. Zobacz nasze inspiracje i wybierz coś dla siebie – oto kilka naszych propozycji.

Szeroki wybór ozdób na paznokcie

Przede wszystkim masz do wyboru szeroką gamę różnych produktów, dzięki którym wykonasz różne zdobienia na paznokciach – m.in. brokat oraz lakiery z dodatkiem brokatu, naklejki, szablony, pyłki do różnych efektów, ćwieki, cyrkonie i inna biżuteria czy stempelki. Warto też wykazać się fantazją i talentem, malując wzorki i motywy własnoręcznie. Oto garść inspiracji na modne i stylowe paznokcie hybrydowe.

Efekt syrenki na paznokciach

Piękny efekt syrenki na paznokciach uzyskasz, aplikując specjalny pyłek na pastelowe kolory lakierów hybrydowych. Różowe odcienie pyłku imitują światło odbijane od tafli morza. Efekt syrenki – lśniących łusek – robi ogromne wrażenie!

Pyłek należy delikatnie wetrzeć opuszkiem palca lub za pomocą pędzelka w jeszcze lepką warstwę lakieru, czyli w warstwę dyspersyjną. Jego nadmiar usuń miękką szczoteczką. Na koniec pokryj całość warstwą topu do hybryd.

Efekt lustra na paznokciach

Pomaluj paznokcie wybranym kolorem, nałóż dwie warstwy i każdą utwardź w lampie, aż dokładnie wyschną. Następnie, rozprowadź pyłek za pomocą aplikatora, a na koniec pomaluj je topem i też utwardź. Efekt lustra sprawia, że paznokcie wyglądają modnie i elegancko. To świetna propozycja na ważne okazje, m.in. spotkania świąteczne z rodziną, randka czy impreza. Chrome effect prezentuje się modnie i nowocześnie.

Biżuteria na paznokcie

Zarówno efekt syrenki, jak i inne efekty uzyskiwane dzięki specjalnym pyłkom pozwalają uzyskać wspaniałe stylizacje. Dobrą alternatywą są cyrkonie i inne elementy biżuterii. Pozwalają na uzyskanie efektu wow, są proste w aplikacji, a ich wybór jest bardzo szeroki. Każda z nas znajdzie coś dla siebie. Poza tym biżuterię można ze sobą łączyć, uzyskując ciekawe efekty.

Naklejki na paznokcie

Są trwałe i proste w stosowaniu, pozwalają każdej kobiecie wykonać oryginalną stylizację. Jeśli nie potrafisz malować, sięgnij po nie koniecznie. Ich dużą zaletą jest ich banalna aplikacja.

Charakteryzują się szeroki wyborem wzorów. Do wyboru są naklejki samoprzylepne i wodne. Ich zaletą jest też trwałość – będą zdobić paznokcie nawet przez 2 tygodnie. Aktualnie modne są także naklejki ozdobione cyrkoniami oraz naklejki 3D.