Kolory ubrań na każdy dzień tygodnia według Feng Shui

Wielokrotnie zdarza się, że nadchodzi niedziela i wszyscy stajemy przed tym samym problemem: co ubrać następnego dnia?

Ten problem nie jest już tylko kwestią mody. W dzisiejszym społeczeństwie coraz częściej słyszymy o sprawach ezoterycznych, duchowych i energetycznych. Jednym z nich jest Feng Shui, praktyka, która ma wiele użyteczności, które są bardzo ściśle związane z naszym codziennym życiem. Jednym z nich, oprócz organizacji naszych mebli (w https://urzadzisz.pl przeczytasz, jak urządzać wnętrza według Feng Shui), zarówno w domu, jak i w pracy, jest wybór kolorów, które nosimy w zależności od dnia tygodnia – oto one.

Jaki kolor założyć w poniedziałek?

W poniedziałek głównym bohaterem jest księżyc, ten dzień tygodnia związany jest również z postacią kobiety. Kolory, które pomogą nam wygenerować pozytywne energie to odcienie takie jak biały, perłowy i szarawy. Korzystna może być nawet jasna zieleń, kojarzona z życiem i płodnością. Poza tym jest to idealny dzień na wszelkiego rodzaju zabiegi upiększające i poprawiające wizerunek.

Kolory we wtorek

Jest to dzień tygodnia dedykowany planecie Mars. Kolory, których powinnaś używać to wszystkie te, które mieszczą się w zakresie czerwieni, pomarańczy i różu, ale o mocnej intensywności. Postaw na nie, zwłaszcza jeśli jest to ważny dzień w pracy, ponieważ pomoże Ci to osiągnąć wyznaczone cele.

Kolory w środę

Ten dzień odpowiada Merkuremu i tonacje, które powinny Ci towarzyszyć to wszystkie te, które należą do gamy fioletów, jak liliowy, fioletowy czy magenta. Czy lubisz medytować? W takim razie jest to idealny dzień, aby poświęcić mu trochę swojego czasu.

Jaki kolor założyć w czwartek?

Planeta Jowisz jest bohaterem tego dnia tygodnia. Kolory, które powinny dominować w Twoich ubraniach to niebieski, niezależnie od odcienia. Noś te odcienie, aby Twój dzień pracy był udany od początku do końca.

Co nosić w piątki?

Piątek związany jest z planetą Wenus, również związanej z postacią kobiety. Żółty i różowy to najlepsze kolory dla Twoich ubrań, które przyciągają wszystkie pozytywne energie. Wykorzystaj ten dzień na wykonanie wszystkich tych prac i czynności, które mają związek z kreatywnością.

Kolor na sobotę

Pierwszy dzień weekendu ma za bohatera Saturna. Kolorem, który Ci pomoże, choć może Cię zaskoczyć, jest czerń. Wybierz kilka ubrań w tej tonacji i wykorzystaj ten dzień, aby pobyć z rodziną i przyjaciółmi i dowiedzieć się, czy w ich życiu wszystko jest w porządku.

Jak się ubrać w niedzielę?

Ostatni dzień tygodnia to dzień słońca. Dlatego najlepsze odcienie do noszenia to złote, ponieważ dadzą ci dużo energii i witalności, aby cieszyć się dniem poświęconym swojemu partnerowi i rodzinie.