Fryzury glamour pełne objętości i blasku

Piękny połysk i wrażenie puszystości — tego oczekujemy od fryzury na uroczyste okazje. Jak ją wyczarować?


Chłopczyca z modną grzywką


Krótkie włosy z mocno wystopniowanym tyłem i nieco dłuższym przodem bez trudu zamienisz w takie trendowe uczesanie.
Układanie Wilgotne pasma ułóż cienką, okrągłą szczotka: z tyłu podwiń je warstwami, z przodu sczesz na czoło. Uzyskasz modną grzywkę sięgającą niemal do linii brwi. Rozbórz ją dłońmi i spryskaj nabłyszczającym lakierem.


Fale z efektem volume


Półdługie pasma wystylizuj tak, by sprawiały wrażenie bardzo puszystych i lśniących. Układanie Wilgotne włosy spryskaj sprayem unoszącym od nasady. Oddziel średniej grubości pasma każde skręt trzymaną pionowo suszarko-lokówką. Rozbórz od spodu. kierując przód do góry. Utrwal nabłyszczającym żelem.


Bob z pomysłem


Do ponadczasowego cięcia dodaj dwa trendowe akcenty — przedziałek na środku i sploty z prostownicy.
Układanie Wysusz pasma z pochyloną głową, by odbić je od skóry. Zrób przedziałek na środku. Wmasuj krem do układania i do 3/4 długość skręcaj pasma trzymaną pionowo prostownicą. Spryskaj nabłyszczaczem.


Upięcie z lśniącą falą


Propozycja dla włosów półdługich. która łączy blask i kaskadę loczków nad karkiem. Układanie Wysusz włosy z pochyloną głową. by odbić je od skóry. Suche nawiń na termoloki. Zdejmij je, gdy ostygną włosy znad czoła zaczesz do tyłu palcami, formując falę. Luźnych końców nie rozczesuj, tylko upnij nad karkiem. Utrwal całość nabłyszczającym żelem.


Burza loków jak u gwiazdy


Atuty długich pasm podkreśl romantyczną i pełną blasku fryzurą.
Układanie Wilgotne pasma spryskaj sprayem unoszącym je od nasady, zrób łamany przedziałek, wysusz. Suche skręt pasmo po paśmie lokówką. Lekko rozbórz loki. Użyj nabłyszczającej mgiełki lub lakieru.


Wytworna asymetria


Fryzurę do linii żuchwy i lekko wystopniowaną odmieni oryginalna długa grzywka.
Układanie W wilgotne włosy wczesz piankę dodającą objętości. Zrób skośny przedziałek. Drugą grzywkę nakręć do góry na gruby wałek. Resztę pasm podwiń szczotką. Gdy włosy wyschną, zdejmij wałek. Spryskaj nabłyszczaczem.


Efektowne zaczesanie


Włosy o linii do ramion lub dłuższe zamień w takie fantazyjne i proste do stylizacji uczesanie. Układanie Wilgotne włosy spryskaj sprayem unoszącym od nasady. Wysusz je, zawijając I pasmo po paśmie na grubą. okrągłą szczotkę. Suche zaczesz do tyłu, formując z jednej strony w falę. Dodaj blasku produktem w sprayu lub mgiełką.